Esenyalı Mah. 52/52 Sok. No:13/F Poligon-İzmir
+905326592435

İzmir Lcd Tv Tamiri Panel Ekran Tamiri Led Tv Tamiri

İzmir Tv Ekran Tamir Servisi

İzmir Lcd Tv Tamiri Panel Ekran Tamiri Led Tv Tamiri

TV Tamiri

TV uzmanları olarak, burada OnDo Tv Servisinde  LED TV onarımları ve LCD TV onarımları konusunda uzmanız. Çok çeşitli yüksek kaliteli  ucuz TV onarım fırsatlarımıza ek olarak, çok çeşitli diğer TV türlerine  arızalı LCD ve LED TV’ler için uygun ve ucuz bir TV onarım hizmeti de sunuyoruz.

OnDo Tv Servisi Yüksek Kaliteli LED TV Tamiri, LCD TV Tamiri ve Panel Onarım Tamiri Hizmeti

 

Electronic World'de sağlanan TV'ler için en iyi onarım hizmeti

Boyutu veya markası ne olursa olsun, deneyimli ekibimizin mükemmel bir ucuz TV onarım hizmeti sağlayabileceğinden eminiz, böylece en sevdiğiniz programları ve filmleri hemen izlemeye geri dönebilirsiniz.

TV’nizi  daha önce bize tamir etmiş isek ve şu anda garanti süreniz içindeyseniz, onarımın tekrar yapılması için lütfen bizimle iletişime geçin. Bizden yapmamış dahi olsak TV’nizi tamir edebiliriz. Onarımın nasıl düzenleneceğine ilişkin tüm ayrıntılar aşağıda bulunabilir.

 

OnDo Tv Servisi Tv Onarım Hizmeti

 

OnDo Tv Servisi ucuz TV onarımlarımızın kalitesiyle gurur duyuyoruz. Yüksek kaliteli TV onarım hizmetimizin aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok avantajı vardır:

  • TV’nizi 3 Ana servisimizden herhangi birine bırakma seçeneği
  • TV’nizin onarım maliyeti için hızlı, ücretsiz teklif verebiliriz
  • Çok makul onarım ücreti sunabiliriz
  • TV’nizde yaptığımız tüm onarım işleri için bir garanti vebeliriz

Bu nedenle, bir LCD TV onarımına, Led TV onarımına veya gerçekten başka herhangi bir TV onarımına ihtiyacınız varsa, OnDo Tv Servisi bir numaralı seçiminiz olmalıdır!

 

OnDo Tv Servisi TV Ekranı Onarımı

 

TV’nizin ekranı kırılmışsa, çoğu TV onarım şirketi size kırılmış ekranın değiştirilemeyecek kadar maliyetli olacağını söyleyecektir. Bunun ekonomik onarımın ötesinde olduğu ve yeni bir TV almanın sizin için daha ucuz olduğu konusunda bilgilendirileceksiniz!

Ancak OnDo Tv servisi şaşırtıcı derecede ucuz fiyatlarla tv ekranı onarımları yapabildiğini duymak sizi memnun edecek. Daha fazla bilgi edinmek için, lütfen daha fazla bilgi için TV’nizin model numarasıyla (TV’nin arkasında yazılı) bizimle e-posta yoluyla veya Profesyonel danışmanlarımıza 05326592435 numaralı telefondan bir çağrı yaparak  ulaşın .

Lütfen dikkat:  Birçok üreticinin televizyon ekranlarına sahibiz. Daha fazla ayrıntı için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

TV’nizin onarımını 4 kolay adımda nasıl düzenleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 

 

1. Onarım maliyetinin kaba bir fiyat tahmini için OnDo Tv Servisi

 

Lütfen 05326592435 numaralı telefonda OnDo Tv Servisi onarım servis ekibine telefon  edin ve adınızı, TV’nizin model numarasını (TV’nizin arkasında yazılıdır) ve arızanın açıklamasını yazın. Teknik destek ekibiyle konuşacağız ve LED TV onarımınızın veya LCD TV onarımınızın tahmini maliyetini derhal size bildirecek. OnDo Tv Servisi onarım maliyetleri çok makul.

2. Arızalı TV’nizi bırakın

 

TV’nizi  OnDO Tv Servisi şubesine bırakabilirsiniz.

Şubede, TV incelenecek ve herhangi bir görünür kozmetik ve teknik arıza kayıt altına alınacaktır.

 

3. Yapılan onarım çalışmaları

 

Teknik servis çalışanlarımız son teknoloji atölyemizde televizyonu inceleyecek. İnceleme tamamlandıktan sonra, onarım servis ekibimiz, ilk tekliften daha fazla veya daha azsa, onarım tahmini ayrıntılarını size telefonla arayacaktır.

Onarım işine yetki verdikten sonra onarım işlemine devam edeceğiz. Verilen tekliften memnun kalmazsanız onarım işlemine devam etme zorunluluğunuz yoktur, ancak onarım ücretlerimizin çok makul olduğu konusunda sizi temin edebiliriz. Onarıma devam etmek istemezseniz, TV’yi toplayıp adresineze servis ücreti almadan teslim ediyoruz

 

4. Onarılan TV’nizi alın

 

Onarım tamamlandığında, TV’nizi almak veya adresinize bırakmak için sizinle iletişime geçeceğiz. İçiniz rahat olsun diye çıkan parçaları size teslim edebiliriz.

 

Uzman LED, LCD TV Onarımları için OnDo Tv Servisi ile İletişime Geçin

 

LCD TV onarımı veya LED TV ekranı onarım hizmetlerimiz veya sunduğumuz diğer onarımlar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bugün uzman ekibimizin bir üyesiyle bize ileterek iletişime geçmekten çekinmeyin. 05326592435 numaralı telefondan bir çağrı  .

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,