Esenyalı Mah. 52/52 Sok. No:13/F Poligon-İzmir
+905326592435

İzmir Tv Panel Onarım

İzmir Tv Ekran Tamir Servisi

İzmir Tv Panel Onarım

Kırık Bir TV Ekranı Nasıl Onarılır

Bozuk bir TV ekranı, düzeltilene kadar aile eğlencesine son verebilir. Hangi zararları kendiniz düzeltebilirsiniz ve hangileri bir profesyonel gerektirir? Hasarlı TV ekranları hakkında her şeyi OnDo Tv Servisinden öğrenin.

 

 

Ücretsiz Fiyat Teklifi alın!

Sırf TV ekranının çatlamış olması,veya kırılması mutlaka mağazaya gidip yepyeni bir TV satın almanız gerektiği anlamına gelmez. Evden çıkmadan kırık TV ekranı onarımı yaptırabilirsiniz. Bozuk bir LED TV ekranını nasıl düzelteceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

 

Kırık Bir TV Ekranı Nasıl Onarılır

Pek çok farklı türde TV ekranı vardır ve onarım OnDo Tv Servisine  mümkün olduğunca çok ayrıntı vererek işi verimli ve etkili bir şekilde tamamlamalarına yardımcı olacaktır. TV markası ve TV türü gibi bilgiler – örneğin, LED, LCD, 3D veya düz ekran – onarımı gerçekleştiren profesyoneller için çok değerlidir.

Ekranı düzeltmek veya tv ekran tamiri için birinin size gelmesini sağlamak genellikle çok daha kolaydır . Tamir atölyeleri çok azdır ve bir TV taşınmasını gerçekleştirmek büyük risktir.

Kırık Bir 3D TV Ekranı Nasıl Onarılır

Bozuk bir 3D TV ekranını tamir etmenin maliyeti yaklaşık olarak en küçük inc olan 32inc yani 82 ekran bir tv için 400tl civarında, ancak bazı servisler daha fazla veya daha az ücret alabilir. TV marka üreticisi, ekranı düzeltmek için ne kadar ödediğiniz konusunda büyük rol oynar. 3D ve 4K TV onarım maliyetleri muhtemelen en yüksek maliyettir, basit bir LED ekran ise biraz daha ucuza mal olabilir.

Kırık Bir LED TV Ekranı Nasıl Onarılır

LED TV ekranları kırılgandır, bu da onları en yaygın TV onarım türü yapar. Çatlaklar ve bozuk TV ekranı büyük olasılıkla küçük çocukları olan yoğun bir evde meydana gelir, ancak herkesin başına gelebilir. Çoğu üretici, modelleri parçalanmayacak şekilde tasarlar – ancak yine de bir tehlike oluşturabileceği için mümkün olan en kısa sürede tamir ettirmeniz çok önemlidir.

Kırık bir TV ekranını evde nasıl düzelteceğinizi merak ediyorsanız , hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Uzman bilgisi gerektiren büyük bir iş. Kendi başınıza yapabileceğiniz bazı küçük düzeltmeler vardır, ancak bozuk bir düz ekran TV ekranını onarmak bunlardan biri değildir.

Led Ekran TV’de Ekran Nasıl Onarılır

Led ekran bir TV‘yi tamir etmek genellikle kavisli bir ekranı tamir etmekten daha ucuza mal olur, ancak yine de önemli bir iştir. Küçük bir çatlak veya yonga varsa, profesyonel o gün evinizdeki TV’yi tamir edebilir, ancak daha büyük bir sorun olması durumunda bir tamirhaneye götürmeleri gerekebilir.

Led ekran TV’nizi tamir ettirmenin en iyi yolu bir profesyonele telefon etmek veya e-posta göndermek ve iş için fiyat teklifi almaktır. Bu, çoğu insanın  gerçekleştirebileceği türden bir iş değildir çünkü yüksek düzeyde elektrik bilgisi gerektirir. Daha küçük bir düz ekran TV’niz varsa, yeni bir modelin benzer bir fiyata veya biraz daha ucuza mal olabileceğini unutmayın. Bununla birlikte, 50 inçten büyük bir TV’niz varsa, Led ekran TV onarımı daha pahalı olacaktır.

Ekran TV Hatları Nasıl Onarılır

Maalesef, en sevdiğiniz filmde önünde korkunç TV hatlarını görebiliyorsanız, ekranınızın bozuk olduğu anlamına gelir. Bazen çatlaklar küçüktür ve görülmesi zordur, ancak önünüzde renkli dikey çizgiler görürseniz geri dönüş olmayabilir..

 TV Ekranını Değiştirme

55 inçlik bir TV ekranını tamir etmenin maliyeti yaklaşık 900tl, ancak bu, servise göre değişir. Tv ekranları için özel eğitim almış bir teknik servis personeline yaptırmak en mantıklı yoldur, ancak bu genel bir profesyonelden biraz daha pahalıya mal olacaktır.

Yeni bir büyük TV satın almanın, ekranın değiştirilmesinden önemli ölçüde daha pahalı olduğunu düşünürsek, sadece kırık bir ekransa, değişim mantıklıdır.

Kırık veya bozuk bir ekranı tamir etmek için bir TV onarım servisine ihtiyacınız varsa , işi tamamlayabilecek ondo tv servisi ile görüşün!

Tags: , , , , ,