Esenyalı Mah. 52/52 Sok. No:13/F Poligon-İzmir
+905326592435

İzmir’de LG Led Tv Tamiri

İzmir Tv Ekran Tamir Servisi

İzmir’de LG Led Tv Tamiri

LG Led TV Onarım Maliyeti

TV açılmıyor250TL’den
TV’de resim yok450TL’den
TV ekranındaki çizgiler450TL’den
TV’nin sesi yok300TL’den
TV’de Wi-Fi yok300TL’den
TV uzaktan kumandası çalışmıyor300TL’den
TV’de sinyal yok300TL’den
TV ekranı kararıyor200TL’den
TV ekranı kararmış ama ses var250TL’den

Profesyonel LG Led TV onarımı

Led TV, günümüzde popüler ve tanınmış bir cihazdır ve birçok insanın evinde bu tür TV’ler bulunmaktadır. Samsung, LG, Sony, Philips, Panasonic ve diğerleri gibi her gün müşteriler için düzgün çalışan ve insanlar yeni bir TV almayı düşünmeyen pek çok popüler marka var. Ancak bazen en iyi markanın bile bazı sorunları olabilir ve Led TV’nin onarılması gerekir. Çoğu durumda, iyi bir deneyime sahip ve profesyonel bir şekilde bir televizyon tamiri yapabilecek gerçek uzmanlardan profesyonel bir TV onarımına ihtiyacınız olacaktır. OnDo Tv Servisi şirketinin kalifiye çalışanları her türlü sorunu çözecek ve TV onarımında size yardımcı olacaktır.

LG Led TV‘nize tam olarak ne olduğunu bilmek ve hatta bir şeyi yardım almadan kendiniz düzeltmeye çalışmak istiyorsanız, işte Led TV’nizde olabilecek bazı genel sorunlar ve çözüm yolları. Ancak asıl önemli olan – durumu daha da kötüleştirmemek, çünkü TV’ye fiziksel hasar verebilirsiniz ve bu durumda onarım maliyeti öncekinden daha yüksek olur. Bu nedenle, emin değilseniz, denemeyin, bir uzmanı arayın ve görürsünüz, bir TV’yi tamir etmenin çok pahalı olmadığını görürsünüz.

 • Kontrol etmeniz gereken ilk şey, güç kaynağı ve tüm kablolardır. Sadece bazı aşırılıkları ve yıpranmaları araştırın.
 • Düşme veya başka bir mücbir sebepten kaynaklanan mekanik hasar için inceleyin.
 • Kırık camdan karakteristik bir “ağ” olup olmadığını görmek için tv ekranını incelemeye çalışın.

Ayrıntılı teşhis, kendi deneyimlerinden anakart, voltaj regülatörü, tarama modülü ve TV işlemcisinin ne olduğunu ve bunları nasıl tamir edeceğini bilen uzmanlara bırakmak daha iyidir.

Ve örneğin, LG Led TV‘nin sahibiyseniz, cihazınızın neden çalışmayabileceğine ve nasıl çözüleceğine ilişkin bazı nedenlerin listesi aşağıda verilmiştir.

 • Bekleme modu. Bekleme modunda, ekranı devre dışı kalsa da cihaz çalışmaya devam eder. TV’yi başlatmak için, açama kapama butonu veya uzaktan kumanda üzerindeki güç düğmesine basarak bekleme modundan çıkmanız yeterlidir.
 • Uzaktan kumanda ile ilgili sorunlar. Uzaktan kumandanın pillerini değiştirmeyi deneyin.
 • Zayıf sinyal. “Siyah ekran” kötü hava koşullarının (fırtına, kar fırtınası) veya harici bir antenin arızalanmasının sonucudur. Bazı durumlarda, sinyal kalitesinin otomatik olarak iyileşmesi için birkaç saat beklemek yeterlidir.

TV’nizin problemini çözemiyorsanız, paniğe gerek yok, sadece bir OnDo Tv Servisi uzmanını arayın, size en kısa sürede yardımcı olacağız.

LG Led TV onarım maliyetleri, fiyata neler dahildir

 1. TV’nin değiştirilen ve işleyen hasarlı parçaları. Şirketimiz yalnızca sertifikalı ve yüksek kaliteli parçalar kullanır ve yedek parça ve işçiliğin kendisi için 180 günlük uzatılmış garanti verir.
 2. Arıza Tespiti ücretsiz

Öyleyse, Led TV ile en sık karşılaşılan sorunların onarım maliyetleri ne kadar olur?

 • TV açılmıyor ve nedenini bile bilmiyorsunuz. 250TL’den başlayan onarım maliyetleri ile uzmanlarımız şüphesiz en zor sorunu bile çözecektir.
 • TV’nin sesi yok . Bu problemin çözümü yüzeyde veya tam tersi olabilir. İşin miktarına ve arıza tipine bağlı olarak, bunun sizin için ne kadara mal olacağı açıktır, ancak ortalama maliyet 250TL’den başlar.
 • Orada TV’nizde hiçbir WI-FI . Bu sorunu çözmek çok zaman almayabilir, bu nedenle saatlik fiyat yüksek olmayacak. Her zamanki gibi, WI-FI bağlantı sorunlarının çözülmesi kolaydır, bu nedenle fiyat 300TL’den başlar, ancak bazı durumlarda daha ciddi sorunlar olabileceğini ve daha yüksek bir onarım maliyeti olacağını bilmeniz gerekir.

OnDo Tv Servisi şirketi müşterileri önemsiyor ve ev içi ve mağaza içi hizmetler sunuyor. Her müşteriye bir garanti veriyoruz ve işimizi olabildiğince hızlı yapma sözü veriyoruz!

Tags: , , , , , , , , , ,