Esenyalı Mah. 52/52 Sok. No:13/F Poligon-İzmir
+905326592435

ARÇELİK TV SERVİSİ

İzmir Tv Ekran Tamir Servisi

ARÇELİK TV SERVİSİ

İZMİR ARÇELİK TELEVİZYON SERVİSİ

Telefon ile Canlı Destek: +90 532 659 2435

Televizyon, buluşundan bu yana herkes tarafından kullanılmakta ve hayranlık ile izlenmektedir. Özellikle de ARÇELİK firması, televizyon üretimi konusunda oldukça başarılı olmakla beraber, ürünlerinin sağlamlığına da garanti vermektedir.

Ancak bazı durumlarda bu ürünler arıza veya hata gibi istenmeyen durumlar meydana getirmektedir. Tam da bu noktada devreye giren Arçelik Tv Servisi, uzun yıllardır, kullanıcılarının yaşadıkları problemlere çözümler geliştirmek üzere hizmet vermektedir. Gelişen teknoloji ve değişen ürün özelliklerini yakından takip eden, Arçelik Tv Servisi alanında uzman personellerle hizmet vermektedir. Müşterilerine etkin bir hizmet sunan firmamız İstanbul gibi kalabalık bir şehirde hızlı çözüm mantığı ile de tanınmaktadır.

İZMİR ARÇELİK TV TAMİRİ

Firma, LG ürünleri konusunda gerekli bilgi ve birikime hakimdir. Özellikle de yeni çıkan modellerinin çalışma prensibi araştırılmakta ve donanımsal fonksiyonlarının yaratabileceği arızalar tahmin edilebilmektedir. Bu sayede, ürünlerin tamir aşamaları hızlandırılmakta ve en az deformasyon ile arızalar çözüme kavuşturulmaktadır. Sektörün lider konumunda olan Arçelik Tv Servisi, bugüne kadar görev aldığı her projenin üstesinden başarı ile gelmiştir. Özellik yaşamımızın her alanında  kullandığımız ürünler servisimiz tarafından tamir edilmektedir.

Bu tarz ürünlerde, yapılması planlanan işlemlere olabildiğince dikkat edilmesi ve sadece sorunun meydana geldiği alan ile ilgilenilmesi gerekmektedir. Nedeni ise, pahalı olan televizyon modelleri hassasiyet isteyen çözüm paketlerine sahiptir. Arçelik Tv Servisi ise, söz konusu ürünlere nasıl müdahale etmesi gerektiğini bilmekte ve arıza tespit çalışmalarını kontrollü bir şekilde yapmaktadır.

İZMİR ARÇELİK LED TV SERVİSİ

  • ARÇELİK Tv Servisi olarak önem verdiğimiz ilk konu başlığı müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle yapılan tüm işlemler de hassas bir yaklaşım sergilenmekte ve sadece bilimsel olarak kanıtlanmış olan işlemlere öncelik verilmektedir
  • Ürünlerde yaşanan arızalar, uzman ekiplerimiz tarafından gözden geçirilmekte ve ana sorunun çözümüne odaklanmaktadır. Bu sayede, televizyonların tekrar sorun yaratma ihtimali ortadan kaldırılmaktadır.
  • ARÇELİK Tv Servisi, ürünlerin güvenliğini ön planda tutmaktadır. Özellikle de söz konusu arızalı cihazların nakliyesi sırasında, özel ambalajlar kullanılmakta ve dışardan gelen darbelere karşı önlem alınmaktadır
  • Servisimizde bulunan raf sistemleri sayesinde, ürünler güvenli bir şekilde depolanmaktadır. Ayrıca, Arçelik Tv Servisi olarak, müşterilerimizin ürünleri hassas bir şekilde korunması için cilt bandajlar ile paketlenmektedir
  • Temel amacımız, tüm ürünleri modellerini aynı gün içerisinde çözmek ve müşterilerimize teslim etmektir.
  • ARÇELİK Tv Servisi ekipleri İstanbul’un değişik semtlerinde ihtiyaç duyulması anında hazır olarak beklemektedir. Müşterilerimizden gelen çağrılara göre, hızlı bir şekilde harekete geçilmektedir. Böylece yaşanılan sorun en kısa süre içinde çözüme kavuşturulmuş olmaktadır.
  • Servisimiz bünyesinde bulunan danışmanlar, arızalı televizyonların çözümü için gelinen son noktaları, müşterilerimiz ile paylaşmaktadır. Bu sayede kurulan iletişim ağıda güçlendirilmektedir.
  • Firmamız, teknolojik gelişmeler ile üretilmiş olan malzemeleri sayesinde, meydana gelen arızaları bulma konusunda oldukça profesyoneldir. Yine bu malzemeler ürün modellerine göre belirlenmekte ve her ürün modeli için özel olarak tasarlanmış olan akıllı cihazlar kullanılmaktadır.
  • Sektörümüzde gelişmiş bir hizmet verebilmek için, uluslararası platformlarda yaşanan yeni üretimleri yakından takip etmekteyiz.

Tags: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir