Esenyalı Mah. 52/52 Sok. No:13/F Poligon-İzmir
+905326592435

Tv Paneli Neden Bozulur? Tv Paneli Tamir Edilir mi?

İzmir Tv Ekran Tamir Servisi

Tv Paneli Neden Bozulur? Tv Paneli Tamir Edilir mi?

Tv Paneli Neden Bozulur ? Televizyon Panel Tamiri ne kadar ?

Tv Panelleri son derece karmaşık yapıda üretilen bir teknolojidir. İçinde milyonlarca yollar, iletkenler, pikseller ve dışarıda tamamlayıcı devreler yer almaktadır. Tv Paneli Arıza yapmasının başlıca sebepleri, sıvı teması, yüksek ısı, tv aydınlatmasından kaynaklanan hatalar, tv ekranının darbe alması gibi birçok sebep yer alır. Tv temizliğinden kaynaklanan sıvı temasları bu sebeplerin başında gelir. Tv ekranına sıkılan temizlik maddeleri zamanla ekranını devrelerine sızarak bazen panelin tamir edilemez hal almasına sebep olur.

Panel tamir süreçleri dikkat isteyen ve son teknoloji tamir cihazlarıyla yapılan işlemdir. Yüksek çözünürlüklü miktoskop gerekmektedir. Ayrıca pcb, cof, driver, t-con, lvds, panel onarım cihazı gibi ekipmanların ve yedek parçaların elinizde geniş yelpazede bulunması gerekir.

Tv panel tamir Fiyatları Televizyonların büyüklüğüne ve modeline göre değişkenlik gösterir. Örneğin 32 İnc 82 ekran bir televizyonun ortalama panel onarım fiyatı 400TL civarındadır. Tv panel tamiri Fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize Ulaşın.

İzmir Tv Panel Onarım

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,